Použitý materiál 

 

FÓLIE

Pro renovaci dveří používáme Speciální samolepicí fólie DIMEX jsou obzvláště vhodné pro renovaci starých dveří a nábytku. Na povrchu mají speciální vrstvu, která je činí mimořádně odolnými proti poškození. Lepidlo v silné tloušťce zaručí, že se Vám fólie nebude odlepovat. Vodní báze lepidla je přátelská vůči životnímu prostředí.

Dekory folií naleznete zde

KOVÁNÍ

Nepodceňujte správný výběr kvalitní kliky! Je důležité vybrat kliku tak, aby byla pohodlná do ruky a dveře se Vám dobře otvíraly. Vybírat můžete z různých povrchových úprav - nerez, satinovaný nikl, mosaz, broušený chrom a mosaz, v provedení štítovém nebo s rozetou.

Nabízíme Vám široký výběr kování interiérových i bezpečnostních kování od renovovaných firem Rostex, Twin, AC-T Servis, Metalia, Eurolaton, Cobra, M&T, Richter.

Druhy kování naleznete zde

ORNAMENTNÍ SKLO

Ne ke každému dekoru dřeva se hodí každé sklo. Záleží na tom, kolik chcete, aby dveře propustili světla do místnosti. Vybírat můžete ze skel v čirém nebo kouřovém provedení: kůra čirá a bronz, činčila čirá a bronz, silvit čirý a bronz, altdeutsch čirý a bronz, gotic čirý a bronz, delta čirá, bronz a matová, mastercare čiré, catedrale, grepi, matové sklo s politurou proti osahání nebo zrcadlo.

Kromně nabízených variant prosklení, Vám také nabízíme mnoho variant kazetového provedení s různými profily lišt a mřížek.

Ornamentní sklo je ploché sklo, které je jednostranně vzorované. Používá se k rozdělení prostorů dekorativním způsobem, ke snížení průhledností, k tvorbě vitráží, k zasklení oken a dveří, atd. S nežádoucím průhledem při zachování optimální světelné propustnosti, lze také aplikovat do izolačních skel.